Szukaj

Kategorie

?

Akademia Umysłu. JUNIOR Zima (wersja polsko-angielska)

/134/5907799072810
Wydawca: FORMAT
ISBN: 5907799072810
Data wydania/premiery: poniedziałek, 20, październik 2014 02:00
Dostępność: 0 sztuk
RABAT:0,00 %
Base price with tax 49,90 zł

Sales price 49,90 zł
Dostępność: 0 sztuk
Description JUNIOR to seria programów edukacyjnych, które rozwijają pamięć i koncentrację uwagi oraz wspomagają edukację wczesnoszkolną. Stanowią dla dzieci wesołą i ciekawą zabawę. Gry posiadają rekomendacje psychologów i pedagogów. Przeznaczone są dla dzieci w wieku 5 – 9 lat.

Program JUNIOR ZIMA czaruje świątecznym, zimowym klimatem. Zawiera 20 pomysłowych ćwiczeń o wielu poziomach trudności, dzięki temu maluch będzie zainteresowany grą przez długi czas.

Edukacja mimochodem

Ćwiczenia zawierają wiele elementów edukacyjnych. Dziecko przez zabawę poznaje rzeczy ciekawe i przydatne na co dzień. Grając, uczy się np. rozpoznawać ślady, jakie na śniegu pozostawiają leśne zwierzęta, a także słucha odgłosów przez nie wydawanych. Przy okazji zabawy z mapą pogody nauczy się rozpoznawać rejony geograficzne Polski.

Dla zmysłów

Przyjemna dla oka, przejrzysta i czytelna grafika została zaprojektowana i dostosowana do wieku dzieci. Wszystkie teksty w programie są nie tylko pisane, ale też wyraźnie czytane przez lektora, dlatego z programu mogą korzystać maluchy, które jeszcze nie potrafią czytać! Całość dopełnia wyjątkowe tło muzyczne – specjalnie skomponowane i nagrane przy użyciu instrumentów muzycznych. W wielu ćwiczeniach można również usłyszeć dużo realistycznych dźwięków natury, np. odgłosy ptaków.

Trening nie tylko dla głowy

Dodatkową zaletą gry są ćwiczenia ruchowe. Co kilka minut automatycznie pojawia się trener, który zachęca dziecko do wykonania ćwiczeń fizycznych.

Programy z serii Akademia Umysłu® JUNIOR zostały wyróżnione w kategorii Kultura – Multimedia w X edycji konkursu 'Świat Przyjazny Dziecku' organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

WYMAGANIA TECHNICZNE
System: Windows 2000/XP/Vista/7;
Procesor: 1.5 GHz;
RAM: 1GB,
Wolne miejsce na dysku: 100MB;
Karta graficzna: 256 MB;
Karta dżwiękowa: zgodna z DirectX9;
Inne: Napęd DVD, Flash Player 10