Szukaj

Kategorie

?

Akademia Umysłu. JUNIOR Wiosna (wersja polsko-angielska)

/108/5907799072841
Wydawca: FORMAT
ISBN: 5907799072841
Data wydania/premiery: poniedziałek, 20, październik 2014 02:00
Dostępność: 10 sztuk
RABAT:0,00 %
Base price with tax 49,90 zł

Sales price 49,90 zł
Dostępność: 10 sztuk
Description JUNIOR to seria programów edukacyjnych, które rozwijają pamięć i koncentrację uwagi oraz wspomagają edukację wczesnoszkolną. Stanowią dla dzieci wesołą i ciekawą zabawę. Gry posiadają rekomendacje psychologów i pedagogów. Przeznaczone są dla dzieci w wieku 5 – 9 lat.

Ilość ćwiczeń: 20

W części WIOSNA dzieci znajdą 20 skutecznych ćwiczeń edukacyjnych. Sceneria i zadania związane są z wiosennymi zajęciami i wielkanocnymi zwyczajami, np. rozpoznawanie sylwetek ptaków, poznawanie gatunków zwierząt chronionych w Polsce czy topienie Marzanny. Dzięki zabawie dziecko rozwija swoją pamięć, ćwiczy koncentrację i spostrzegawczość oraz zdobywa wiedzę o otaczającym świecie.

Dostosowanie poziomu do wieku dziecka

Ćwiczenia różnią się pod względem trudności, dlatego program nie znudzi się w ciągu kilku godzin czy dni. JUNIOR Wiosna to gra przeznaczona także dla dzieci, które nie potrafią jeszcze czytać. Lektorka Tabi radosnym i budzącym zaufanie głosem tłumaczy wszystkie polecenia. Z entuzjazmem zachęca dzieci do mierzenia się z trudnościami oraz chwali za osiągnięcia.

Motywacja do gry

Dodatkową motywacją dla dzieci są zawarte w programach niespodzianki. Maluch otrzymuje nagrody za prawidłowe wykonanie całego ćwiczenia w postaci wirtualnych pucharów i medali.

Ćwiczenia ruchowe

Tak jak w pozostałych częściach serii JUNIOR, dużą zaletą gry jest uruchamianie zabaw ruchowych. Osobisty pomocnik zachęca dziecko do aktywności fizycznej. Podczas wykonywanej gimnastyki maluch nie tylko odpoczywa od wysiłku intelektualnego, ale także zaspokaja naturalną w tym wieku potrzebę ruchu.

Elastyczne ustawienia

Gra jest dostosowana do potrzeb i umiejętności dzieci także pod względem ustawień. Pozwala na samodzielne zakończenie poszczególnych ćwiczeń i powrót do nich w dogodnym momencie.

Programy z serii Akademia Umysłu® JUNIOR zostały wyróżnione w kategorii Kultura – Multimedia w X edycji konkursu 'Świat Przyjazny Dziecku' organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

System: Windows 2000/XP/Vista/7;
Procesor: 1.5 GHz;
RAM: 1GB,
Wolne miejsce na dysku: 100MB;
Karta graficzna: 256 MB;
Karta dżwiękowa: zgodna z DirectX9;
Inne: Napęd DVD, Flash Player 10